מנחם בגין 116 ת"א

03-5612220
050-885-6494

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

החלטתם להזמין מוצר בעיצוב אישי? מתנה עם הקדשה אישית? שימו לב למספר נקודות שיש לשים לב אליהם לקראת ההזמנה. שימת הלב הזו תאפשר לכם לבצע הזמנה מוצלחת ולהיות מרוצים ושבעי רצון מהמוצר שיתקבל. להלן קראו על הפרמטרים בבחירת המוצר ובית העסק אצלו תזמינו את המוצרים.

הבלטות על זכוכיות – אצל מי כדאי?
מקצועיות – התחום של הבלטות על זכוכיות וכן הבלטות על מוצרי מיתוג או הבלטות על קופסאות, דורש יכולת מקצועית מוכחת. כיוון שבסופו של דבר התוצר המופק לאחר ביצוע העבודה מעיד על היכולות של היוצר.

חשוב מאוד שההטבעה או ההדפסה ייעשו על ידי איש מקצוע מיומן בתחום. אדם כזה שמכיר היטב את המכונות באמצעותן מבצעים הבלטות על זכוכיות או הדפסה על עץ בתל אביב. המיומנות וההיכרות עם המיכון הרלוונטי מאפשרים ליוצר להפיק תוצרים נאים ואיכותיים. רק כך ניתן לבצע את הפעולה בצורה מושלמת. מה שיהיה ניכר על המוצר.
 
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

מבחר – כאשר בוחרים את המוצר חשוב לכם לבחון מגוון של מוצרים אפשריים. כי רק כך אתם יכולים לבחור באמת את מה שנראה לכם מתאים וטוב עבורכם. על איזה מוצר אתם מעוניינים לבצע הקדשה? חשבתם על דיסק און קי? הדפסה על עץ בתל אביב? ואולי מחברת ממותגת? אכן, יש כיום שפע של אפשרויות. עליכם למצוא את בית העסק בו קיים מבחר רחב, וכך תוכלו להזמין את המתאים והטוב ביותר למטרה לשמה אתם מבצעים את ההזמנה.

שירות – יש מוצרים שניתן לרכוש אותם בלי לקבל שירות אדיב במיוחד. פשוט בוחרים את המוצר הרצוי וממשיכים הלאה לעבר הקופה, אך כאשר מדובר על מוצרים שמבצעים עליהם הדפסות והבלטות נושא השירות הוא מהותי ביותר. שכן הלקוח זקוק לעבודתו של איש המכירות. הוא זה שמבצע את ההטבעה וכן הבלטות על זכוכיות, כך שהשירות הינו הכרחי. ורק אם הוא נעשה על הצד הטוב ביותר הלקוח יהיה מרוצה מהתוצאה הסופית. כמו כן לפני ביצוע ההזמנה עשוי הלקוח להתלבט בין מגוון של אפשרויות. מה טוב מכולם? מה מתאים לסיטואציה הנוכחית? על איזה מוצר מומלץ לו לבצע הבלטות על מוצרי מיתוג? איש שירות שמכיר את התחום יוכל לענות על כל שאלה ולכוון את הבחירה הנכונה.

קידמה – מדובר בתחום בו נעשה שימוש במוצרים וטכניקות חדשניות. התחום מתפתח בכל עת ומציע אפשרויות מדהימות. עליכם לבחור בחנות בה מתעדכנים בחידושים האחרונים ומציעים ללקוחות הבלטות על קופסאות ומוצרים חדישים ביותר. כך תהיה לכם האפשרות לקבל מוצרים חדשניים ביותר ולהפתיע את המקבל.

גלירוי – זו הכתובת שלכם להזמנות מוצרי קידום מכירות, מתנות והקדשות. אצלנו יש את כל היתרונות והמעלות. אז אם חיפשתם את בית העסק המוביל והמומלץ בתחום זה אתם מוזמנים אלינו. בגלירוי תקבלו שירות מושלם, מוצרי איכות ועבודה יפה ומושלמת!
 
 
 

הבלטות על זכוכיות

 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 6157601, ת.ד. 57611

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 
 


| 050-885-6494 | 03-5612220


 | פקס: 03-5612099