מנחם בגין 116 ת"א

072-25-75-192

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

תחום המזכרות ומוצרי קידום מכירות הינו תחום רחב שהולך ומתפתח משנה לשנה.

וכיום עומדים בפני כל בעל עסק, מנהל או אפילו אדם פרטי, שפע של אפשרויות עבור הזמנת מוצרים בעיצוב ובהטבעה אישית.

אנחנו בחברת גלירוי מציעים ללקוחותינו מבחר עצום של מוצרים בהתאמה אישית. הייחודיות שלנו היא בירידה לפרטים ובחתירה מתמדת לשלימות.

אצלנו גם אתם תקבלו מענה מושלם לצורך שלכם ותיהנו משירות מושלם.
 
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

מטרות שונות למוצרים עם הקדשה
יש מגוון הזדמנויות בהם מתאים להזמין הבלטות על עטים. כאשר עבור כל מטרה מתאים יהיה לבחור באפשרות אחרת. פעמים מוצלח לבצע הדפסה של תמונות על זכוכית, ופעמים הבלטות על דיסק און קי.  קראו על ההזדמנויות בהם זה מתאים ואפילו מתבקש.
  • מזכרות – עורכים אירוע. מה מתאים יותר מלהעניק לכל אחד מהמשתתפים מזכרת מעוצבת ועליה חותם מעוצב בסגנון אישי? הבלטות על עטים או הבלטות על ניקל עשויים להיות המענה המתאים ביותר לצורך. כך שבתום האירוע ייקח אתו כל אחד מהמשתתפים פריט שימושי ועליו הטבעה שמשמשת למזכרת מהאירוע. זה מתאים הן לאירוע משפחתי והן לאירוע עסקי.
  • מתנה – מחפשים להעניק מתנה לעובדים? לתת למישהו קרוב שי אישי בעל אמירה? יש מגוון עצום של מוצרים עליהם ניתן לבצע הבלטות על ניקל או הדפסה של תמונות על זכוכית. כמובן שעל נותן המתנה שמזמין את העבודה יהיה לחפש אחר רעיון מוצלח להטבעה. אילו מילים מתאים להטביע? על איזו מתנה כדאי לבצע את ההטבעה? זו מתנה שכל מקבל שמח לקבלה ולעשות בה שימוש. כי מלבד לשימושיות של המוצר יש כאן מזכרת אישית שמלווה את המקבל למשך זמן מה.
  • קידום מכירות – בעל עסק שתר אחר דרך מקורית ומוצלחת להגדלת היקפי המכירות שלו יוכל לעשות זאת באמצעות מוצרים שונים. הזמנת הבלטות על עטים או הבלטות על דיסק און קי הם רעיון נהדר לצורך זה. מוצרים כאלו מתאים להעניק ללקוחות קבועים או לתת למתעניינים. יש בעלי עסק שימכרו מוצר כזה במחיר סמלי ללקוחות עם סיום עריכת החשבון. מתברר כי מוצרים כאלו אכן חושפים את הפעילות העסקית בפני לקוחות פוטנציאליים ומגדילים את היקף המכירות של העסק.
 
גלירוי – המקום שלכם!
גם אתם חיפשתם מקום מושלם לביצוע עבודות דפוס או הבלטות על עטים? רציתם לבצע הדפסה או חריתה ולא ידעתם איפה כדאי? הכירו את גלירוי! החברה עוסקת בתחום הדפסות ודיגיטל, ומבצעת עבודות ברמת איכות גבוהה במיוחד. אצלנו תקבלו שירות מושלם ומענה מדויק לצורך שלכם.

המטרה שלנו היא לספק לכל לקוח את המוצר המעוצב בסגנון הרצוי לו – בהתאמה מלאה למטרה שלו. הצטרפו ללקוחות המרוצים שלנו וקבלו מוצר מעוצב ברמת איכות גבוהה ביותר. אצלנו שמים דגש על עיצוב, איכות ועל התאמה לצורך של הלקוח. כך שתצאו עם מוצר מתאים שישמש אתכם היטב לאורך זמן.
 
 
 

הבלטות על עטים

 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ | 072-25-75-192 | פקס: 03-5612099

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 67013, ת.ד. 57611

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: