מנחם בגין 116 ת"א

03-5612220
050-885-6494

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

הדפסה על בד תל אביב


מחפשים רעיון מנצח למתנה מפתיעה? אם אתם מאלו שלא מתפשרים על פחות ממצוין, ואתם מחפשים להעניק שי מוצלח ובלתי נשכח - אתם מוזמנים לקרוא הלאה. כאן תקבלו רעיונות מושלמים למתנות מלהיבות. כך תצליחו להפתיע את היקרים לכם ולתת להם מתנה מפתיעה ומוצלחת במיוחד. קבלו רעיונות, חשבו על התאמה למקבל ולמטרה - והיו מרוצים מתוצאה מושלמת.

הדפסה על בד תל אביב – אפשרויות
קיימות כיום טכניקות הדפסה מתקדמות ביותר. הייחודיות של הדפסות אלו היא בכמה מישורים. ראשית ניתן להפיק מוצרים מותאמים אישית כאלו שאין לאף אחד אחר. זה נכון לגבי חולצה, תיק, כרית, מגבת וכן הלאה. מלבד לייחודיות יש כאן אפשרות לעיצוב בסגנון מותאם אישית. מגבת עם הדפסת התמונה, חולצה עם תמונה בתוספת כיתוב, מגבת עם תמונה אהובה וכן הלאה.

הדפסה על בד תל אביב מאפשרת לשלב תמונה עם כיתוב, עיצוב גרפי עם מלל ועוד כהנה וכהנה כיד הדמיון הטובה. התוצאות נהדרות ויפות מאוד. והן עשויות לשמש את המקבל בצורה קבועה. וזאת מלבד להפתעה ולתחושה המענגת שמישהו הזמין עבורי מתנה מצלחת ואישית כל כך.

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

הדפסה על בלונים תל אביב – הזדמנויות
יש מגוון הזדמנויות בהם יהיה מתאים לבצע הדסה על בלון. הדפסה על בלונים תל אביב הינה אפשרות נהדרת ומתאימה. אם אתם רוצים להפתיע מישהו שיקר לכם עם בלון ועליו תמונה אישית שלו, אם אתם רוצים לשלב כיתוב מתאים, או לחלק לקבוצה בלון מעוצב בסגנון ייחודי תוכלו להזמין הדפסה על בלונים. זה ייחודי ומרגש בהחלט.

הדפסה על זכוכית
אם אתם מחפשים רעיון למזכרת ייחודית בשילוב תמונה או כיתוב - אתם מוזמנים לבחון את מוצרי הזכוכית. ניתן לבצע הדפסות מגוונות ולשלב תמונות. מוצרי הזכוכית מקבלים מראה נהדר בסגנון אישי וייחודי. תוכלו לבחור את העיצוב ואת הכיתוב להשגת תוצאה מותאמת ברמה מקסימלית. הדפסה על זכוכית תל אביב זו אפשרות מתקדמת שמאפשרת לכם לעצב מוצרים ומתנות בסגנון ייחודי.

הדפסה על דיסק
מחלקם דיסק? מתכננים אירוע ורוצים לחלק דיסק למזכרת? ניתן לבצע הדפסה על דיסק. הן על דיסק CD  והן על דיסק און קי. התוצאות בהחלט מרגשות ומשמחות מאוד.

הכתובת שלכם לעבודות הדפסה - גלירוי
חשבתם להזמין עבודת הדפסה? מחפשים רעיונות למתנות נפלאות ובלתי נשכחות? אנחנו מזמינים אתכם לקבל אצלנו את הטוב ביותר! כי לגלירוי אין מתחרים. אצלנו ניתן להזמין הדפסה על בד תל  אביב וכן הדפסה על זכוכית תל אביב. אנו מבצעים עבודות ברמת איכות גבוהה במיוחד ועושים הכול כדי שהלקוח יקבל את הטוב ביותר. הדפסה על בד תל אביב זה אנחנו. בואו להיות מרוצים מתוצאה נאה ומרגשת שתשמח אתכם ואת המקבלים. כי לשירות, לאיכות ולמבחר שלנו אין מתחרים בתל אביב ובארץ בכלל!

 
 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 6157601, ת.ד. 57611

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 
 


| 050-885-6494 | 03-5612220


 | פקס: 03-5612099