מנחם בגין 116 ת"א

03-5612220
050-885-6494

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

צריכים לבצע הדפסה ולא ממש יודעים במה לבחור? החלטתם להזמין שירות של הדפסות בת"א לא יודעים לאן לפנות? מדובר בתחום רחב שמציע מגוון עצום של אפשרויות. כדי למצוא את מה שמתאים לכם ולהשיג את המטרה שלכם בשלימות, חשוב לכם לפעול בצורה חכמה. להלן תקבלו את ההדרכה להזמנת הדפסות לעסקים – להשגת תוצאות מושלמות.

כך מזמינים עבודת הדפסה
שלב ראשון - מה אנחנו צריכים?

לפני שאתם נכנסים לבית העסק ועוד לפני שאתם מתחילים לבחון מוצרים ואפשריות שונות, עליכם לחשוב היטב על המטרה שלכם ועל הצורך הנוכחי. הגדירו לעצמכם בבהירות מה בדיוק אתם מעוניינים להזמין. שימו לב שכאשר המטרה שלכם ברורה בעיניכם, קל לכם יותר לדעת מה אתם רוצים. לכן חשבו על המטרה לשמה אתם מעוניינים להזמין עבודת הדפסות בת"א.

האם זהו צורך אישי? עסקי? האם מדובר במזכרות או מתנות? לאחר שברור לכם מה אתם מעוניינים להזמין אתם יכולים להמשיך הלאה לשלב הבא.
 
 
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

שלב שני – מהן האפשרויות הקיימות?
היות ומדובר בתחום פורח ודינמי מאוד, אתם לא באמת יכולים לדעת מהן האפשרויות הקיימות בלי לבחון אותם בבית העסק. ולכן לאחר שברור לכם מהי המטרה שלכם אתם מוזמנים לפנות לבית העסק שעוסק בתחום. ייתכן שתופתעו מהמבחר המוצע. ואולי אפילו תתבלבלו... אבל היאזרו בסבלנות ובחנו את האפשרויות הקיימות בשימת לב. התעניינו על האפשרויות הקיימות ונסו לאתר את המוצרים הרצויים והמתאימים לכם. אלו שיענו על הצורך הנוכחי שלכם.

שלב שלישי – בחירת עיצוב אישי
לקראת ביצוע הדפסות בת"א עליכם לבחור את ההדפסה האישית שלכם. בין אם מדובר על מוצרים ובין אם על הדפסת לוגו בתל אביב מדובר. חשוב מאוד שתבחרו את העיצוב המושלם והמתאים לצורך שלכם. כמובן שאת העיצוב של הלוגו ואת ההקדשה יעשה מעצב גרפי מקצועי. לאחר העיצוב ובחירה של הלקוח אפשר יהיה לקדם הלאה את הזמנת הדפסות בת"א.

שלב רביעי – גודל וכמות
כעת הגיע הזמן להחליט על הגודל של המוצר וכן על הכמות הנדרשת. שימו לב שחשוב לאמוד בצורה מדויקת ככל האפשר את הכמות, כיוון שמדובר על מוצר שכאשר מזמינים ממנו מעט מידי נתקעים עם צורך שלא מתמלא. חסר לכם כרטיסי ביקור, מה עושים? הזמנתם מוצרי הדפסה והם נגמר מהר מידי, לא חבל? אך מנגד מוצרים מיותרים עתידים להוות מטרד. מה עושים עם עודפים של מוצרים שכבר לא רלוונטיים יותר? לכן חשבו היטב בטרם תזמינו הדפסות על כל סוגי החומרים. כדי שתדעו כמה להזמין מהמוצרים.

שלב חמישי – אישור לפני ביצוע
לאחר שחשבתם על כל הפרטים ובחרתם את העיצוב המוצלח. אחרי שחישבתם מהי הכמות הנדרשת - אתם יכולים לקדם את הזמנת הדפסות לעסקים. יהיה עליכם לאשר ולקבל את ההחלטה הנכונה שלכם בדבר הדפסות על כל סוגי החומרים.

הדפסת לוגו בתל אביב זה גלירוי! בואו אלינו כדי ליהנות מהמושלם ביותר!
 
 
 
 

הדפסות בת"א

 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 6157601, ת.ד. 57611

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 
 


| 050-885-6494 | 03-5612220


 | פקס: 03-5612099