מנחם בגין 116 ת"א

03-5612220
050-885-6494

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

חותמות למשרד


מה החשיבות של חותמות למשרד? חותמות משמשות כמעט כל משרד וחברה בארץ. מלבד החותמות הסטנדרטיות של שם החברה ומספר ח.פ, ישנן חותמות שונות המציינות תאריכים, מסמכים רשמיים ואף אישור על בדיקות תקציביות, בדיקות איכות של מוצרים ואישור שעות עבודה של עובדים. לחותמות יש משמעויות רבות אשר מאפשרות את סדר העבודה בכל משרד בכל חברה ועסק.

מלבד איכות החתימה של כל חותמת, יש חשיבות גם לאיכות הפלסטיק והמתכת מהם עשויים החותמות. בפנייה לבית דפוס מקצועי, תוכלו לרכוש חותמות איכותיות מסוגים שונים ולדעת שהם ישמשו אתכם לשנים הבאות בעבודה היום יומית במשרד. ניתן להכין חותמת על-פי הזמנה אישית במקום ולקבלה תוך זמן קצר של עבודה.
 
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
חותמות עגולות

אחד מסוגי החותמות השימושיים ביותר הוא חותמות עגולות. החותמות העגולות יכולות לשמש למגוון פעולות כגון:

- רישום שם החברה ולוגו החברה.

- חותמות רשמיות של משרדי עורכי דין.

­- חותמת בתי ספר ומוסדות אקדמאיים.

- חותמות רשמיות של בתי כנסת ומוסדות דת.

- חותמת כשרות של הרבנות הראשית.

במידה ואתם זקוקים לחותמות למשרד, כדאי לכם להזמין את החותמות העגולות. העיצוב שלהן מיוחד והן עשויות מחומרים איכותיים המאפשרים שימוש לתקופות ארוכות.

ייצור חותמות למשרד בבית דפוס

בחיפוש אחר מקום לייצור חותמות למשרד, תוכלו למצוא שירות ייצור חותמת למשרד בבית דפוס ותיק ומקצועי בעיר תל אביב. בית הדפוס מאפשר הזמנה של החותמות בצורה טלפונית או בהגעה ישירות לבית הדפוס.

ייצור חותמת למשרד – מחיר

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לחותמות לעסק או לחברה שלכם? אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לבית הדפוס המקצועי של חברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ. בית הדפוס של חברת גלירוי נמצא באיזור מרכזי בעיר תל אביב המאפשר הגעה נוחה עם רכב או עם תחבורה ציבורית. רוצים לדעת מה האופציות לחותמות? צוות החברה ישמח להציע לכם את כל סוגי החותמות הטובים ביותר.

חותמות למשרד של חברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ

להזמנה של חותמות איכותיות למשרד, התקשרו עכשיו לצוות חברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ והזמינו את החותמות הדרושות לחברה שלכם. החותמות של חברת גלירוי עשויות מחומרי גלם איכותיים המחזיקים לאורך שנים רבות. אם בחרתם בחברת גלירוי, תדעו שבחרתם בחותמות הטובות ביותר!
 
 
 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 6120002, ת.ד. 20113

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 
 


| 050-885-6494 | 03-5612220


 | פקס: 03-5612099