מנחם בגין 116 ת"א

072-25-75-192

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

חותמת עגולה


מה הכי חשוב לדעת לפני שמזמינים חותמת? בכל משרד או חנות צריכים חותמת לאישור מסמכים. חותמת עגולה למשל, משמשת לסימון מסמכים ומוצרים שונים, כגון סימון כשרות וסימון מוצרים אשר עברו בדיקות איכות. כדאי לדעת שחותמת צריכה להחזיק להרבה זמן ולשימוש יום יומי, ולכן חשוב להזמין חותמת איכותית. האיכות של החותמת בא לידי ביטוי בחומרי הגלם מהם היא עשויה ומייצור איכותי של הכיתוב שהזמנתם.

הזמנת חותמות

איפה אפשר להזמין חותמות איכותיות? אם אתם מחפשים חותמת שתאפשר לכם עבודה יום יומית לסימון מוצרים או מסמכים, מומלץ לכם להזמין את החותמת מאחת חנויות הדפוס המקצועיות בעיר תל אביב. חנות הדפוס מספקת מספר רב של שירותי דפוס מתקדמים, כולל ייצור סוגים שונים של חותמת על-פי הצרכים שלכם.
 
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
חותמת חדשה תוך זמן קצר

מלבד איכות החותמת, גם זמן הייצור שלה הוא חשוב. מכיוון שהחותמת מיועדת ברוב המקרים לעסקים, יש חשיבות לייצור מהיר ללא עיכובים של בעלי העסק. ייצור חותמת חדשה תוך זמן קצר גם כן ניתן לעשות בחנות הדפוס המקצועית בתל אביב.

הזמנה של חותמת נתקבל

צריכים חותמת נתקבל במשרד? חותמת זו משמשת משרדי עורכי דין רבים והיא רלוונטית לשימוש על מסמכים רשמיים. אם אתם צריכים חותמת איכותית שתחזיק לשנים רבות, מומלץ לכם לפנות לחברת דפוס מקצועית המייצרת חותמת על-פי הצרכים של המשרד שלכם.

חותמות נתקבל דרך בית דפוס מקצועי

אם החלטתם להזמין חותמות נתקבל, אתם מוזמנים להגיע לבית הדפוס של חברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ ולהינות מייצור חותמת בהתאמה אישית. בית הדפוס של חברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ מאפשר לכם לבחור חותמת מסוגים שונים כגון חותמת עגולה, חותמת קפיצית, חותמת תאריכון, חותמת פלאש וחותמת נוטריון. את סוגי החותמת השונים ניתן להזמין בהגעה לבית הדפוס ולקבל את החותמת תוך זמן קצר ביותר מרגע ההזמנה.

חברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ מציעה – ייצור חותמת עגולה בזמן קצר

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לייצור חותמת? להצעת מחיר אטרקטיבית, השאירו את הפרטים שלכם באתר האינטרנט של חברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ. צוות בית הדפוס ישמח לתת לכם הצעת מחיר לכל סוג חותמת. ייצור החותמת בגלירוי דיגיטל הדפסות מתבצעת תוך זמן קצר ומאיכות גבוהה שתאפשר לכם שימוש בחותמת לתקופה ארוכה.
 
 
 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ | 072-25-75-192 | פקס: 03-5612099

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 67013, ת.ד. 57611

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: