מנחם בגין 116 ת"א

072-25-75-192

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

כל בעל עסק צריך לבצע מפעם לפעם הזמנה של עבודת הדפסה. יש כיום מענה מגוון ומותאם לצרכים שונים. כך שכל אחד יכול להזמין את המוצר הרצוי לו – זה שישמש אותו נאמנה ויאפשר לו לקיים את הפעילות העסקית שלו על הצד הטוב ביותר.

על מוצרים שונים ועל המטרות שלהם
כרטיס ביקור לעסק – כל בעל עסק שמכבד את עצמו, ומעוניין להציג את עצמו בצורה מקצועית ומרשימה בפני לקוחות פוטנציאליים יזמין לעצמו כרטיס ביקור לעסק. מדובר על כרטיס שנועד לייצג את בעל העסק ואת הפעילות המוצעת. בכרטיס יופיע הלוגו של העסק.

פרטים חשובים וכן דרכי יצירת קשר. בעיצוב כרטיס ביקור לעסק יש להשקיע מחשבה רבה כדי שכל מי שיראה את הכרטיס יתרשם לטובה, מעסק שמשדר מקצועיות ואמינות.

מתאים לתת כרטיס ביקור לעסק בהזדמנויות שונות במטרה לחשוף את הציבור לשירות שאתם נותנים.

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

חמור אלומיניום לפרסום – אם אתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר להעברת מסר ללקוחות בעודם עוברים או עומדים לצד בית העסק שלכם, יכול להיות שמתאים לכם להזמין חמור אלומיניום לפרסום העסק. מדובר על אפשרות שילוט נוחה ויעילה במיוחד. זו מסגרת אלומיניום בתוכה משלבים את הפרסום הרצוי. זה יכול להיות שלט הכוונה, פרסום או הצעה מוצלחת. הגדרת אזור למטרה מסוימת ועוד. שימו לב שניתן להזמין חמור אלומיניום בגדלים שונים. כמו כן חשוב לדעת שכאשר מזמינים חמור אלומיניום לפרסום יש אפשרות להחליף את הפרסום שבתוך המסגרת על פי הצורך הקיים. בתי עסק עושים שימוש רב עם חמור אלומיניום לפרסום העסק.

מתנות לקד"מ – אפיקי הפרסום הינם רבים ומגוונים. יש כיום מגמה בה בעלי עסקים מחלקים ללקוחות מוצרי שי שנועדו למתג את העסק, ולהעלות אותם למודעות של הלקוח הפוטנציאלי. מוצרים אלו עשויים להיות מועילים מאוד. אך חשוב מאוד לפעול בחכמה כדי שאכן המתנות יועילו במידה רבה לעסק ויקדמו אותו. צריך לשקול את התקציב המתאים שיש לכם אפשרות להשקיע בדבר. כמו כן יש לבחור את המוצר הרצוי שאכן יענה על הצורך ויבצע את העבודה שאנחנו מצפים ממנו. זה יכול להיות עט עם הטבעה, חולצה מודפסת, דיסק און קי מוטבע ועוד כהנה וכהנה. חשוב להעניק מתנה שימושית. כזו שמציגה את פרטי יצירת הקשר של בית העסק שלכם בצורה יומיומית וברורה ביותר.

בואו לגלירוי!
חשבתם להזמין חמור אלומיניום עבור פרסום בית העסק שלכם? צריכים להזמין כרטיס ביקור מקצועי או עבודת הדפסה מקצועית? גלירוי היא הכתובת שלכם לכל מה שקשור לשירותי דפוס דיגיטלי ומוצרי הטבעה. אצלנו תקבלו שירות מקצועי ומסור במיוחד, במטרה לאפשר לכם לבחור את הטוב ביותר. אנחנו מתאימים לכל לקוח את המוצרים המתאימים ביותר בהתאמה מלאה לצרכים שלו. כך שכל לקוח יוצא מרוצה עם המוצר הרצוי לו לקראת שימוש מועיל ומשיג מטרות!

 
 

כרטיס ביקור לעסק

 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ | 072-25-75-192 | פקס: 03-5612099

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 67013, ת.ד. 57611

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: