מנחם בגין 116 ת"א

03-5612220
050-885-6494

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

כריכה בספירל

מה היתרון בכריכה בספירל? היום ניתן לראות יותר ויותר ספרים וחוברות בכריכה של ספירל. הכריכה בשיטת הספירל מאפשרת דפדוף נוח יותר ושמירה על הדפים. אם אתם מעוניינים לכרוך ספר או חוברת שתחזיק לזמן ארוך גם עם דפדופים רבים, הספירל הוא הפתרון האידאלי בשבילכם.

מכינים ספר זכרונות לאחד ההורים? מגישים עבודה סמינריונית למרצה באוניברסיטה? כדאי שתדעו שהספירל ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר ובמחיר משתלם. מלבד איכות ההדפסה, הכריכה של העבודה היא גם כן רלוונטית. המרצה או המתרגל אשר בודקים את העבודה שלכם, עוברים על מאות עבודות במשך השנה ולכן, מומלץ להנגיש את העבודה לבדיקה בצורה הטובה ביותר.

כריכה a3

סטודנטים רבים אשר מגישים עבודות במוסד האקדמי בו הם לומדים, נדרשים להגיש עבודות בכריכה a3. הכריכה ב-a3 חוסכת במספר הדפים בעבודה ומאפשרת לכתוב טקסט ארוך יותר בכל דף. גם את הכריכה בדפי a3 הגדולים, ניתן לעשות בשיטת הספירלה. נהוג לחשוב שרוב העבודות נעשות בדפי a4, אך ישנן עבודות במגוון תחומים אשר נכתבים בדפי a3. חלקן נוגעות לתחום העיצוב התעשייתי אשר פורח במכללות השונות.
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
כריכה לספר

מעוניינים לבחור בכריכה לספר שלכם? בפנייה לבית דפוס, תוכלו לבחור את הכריכה המתאימה לכם ביותר. ישנם סוגים שונים של כריכות לספרים וכל אחת מתאימה לסגנונות מסויימים. אם בחרתם בכריכה המתאימה לכם, מומלץ לבצע הזמנה של מספר ספרים ולא ספר אחד וכך לחסוך בעלות של ההדפסה לכל ספר.

 הזמנה של כריכה לספר אישי בבית דפוס

מתלבטים איזו כריכה לספר אישי כדאי לבחור? הגיע הזמן לפנות לבית דפוס מקצועי ולהפסיק להתלבט! בית הדפוס של חברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ מזמין אתכם להגיע לחנות המרכזית בעיר תל אביב, ולבחור את הכריכה המתאימה ביותר לספר שלכם. צוות חברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ מבטיח לכם את המחירים ההוגנים ביותר וייצור של כריכה באיכות גבוהה מאוד.

כריכה בספירל בבית הדפוס של חברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ

להזמנה של כריכה בספירל או בסוגי כריכות אחרים, ניתן לפנות לצוות חברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ. צוות החברה מציע לכם שירות אישי ומקצועי ושירות הדפסות באיכות גבוהה עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. ברגע שבחרתם בחברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ, תהיו סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות!
 
 
 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 6120002, ת.ד. 20113

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 
 


| 050-885-6494 | 03-5612220


 | פקס: 03-5612099