מנחם בגין 116 ת"א

03-5612220
050-885-6494

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

כריכות ספרים


החלום של כתיבת ספר קיים אצל הרבה אנשים, ואם אתם אחד או אחת מהם, כדאי שתכירו את בתי הדפוס לכריכה של ספרים. הדרך להוצאה של ספר עוברת קודם כל בהכנת הטקסט. ברגע שיש לכם את הטקסט מוכן, הוא צריך לעבור הגהה ועריכה ובשלב הסופי - הדפסה וכריכה. ישנם סוגים שונים של כריכות ספרים ואתם יכולים לבחור את הכריכה המתאימה לכם ביותר בבית דפוס מקצועי.
 
הבדל במחיר ובאיכות

בין סוגי הכריכה יש גם הבדלים במחיר. בהתאם לתקציב שלכם, תוכלו לבחור את הכריכה המתאימה ביותר לספר שלכם. בעת בחירת הכריכה תוכלו לבחור את מספר העותקים של הספר ולהוזיל משמעותית את מחיר ההדפסה והכריכה של הספרים על-פי הכמות שתבחרו.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
כריכות ספרים תל אביב

בחיפוש אחר כריכות ספרים תל אביב היא המקום המומלץ ביותר בשבילכם. בעיר תל אביב תוכלו למצוא את אחד מבתי הדפוס המקצועיים ביותר לכריכה של ספרים. בעת פנייה לכריכות לספרים, יש לשים דגש על איכות הספרים. אם המטרה שלכם היא מסחרית, לאיכות יש משמעות מכריעה להצלחת הספר. עם הוצאת הספר היא עבור המשפחה והחברים שלכם, כדאי להדפיס באיכות גבוהה מספיק בכדי שהספר ישמש גם לשנים הבאות.

כמה עולה כריכה לספרים?

כאמור, מחיר כריכה לספרים תלוי בסוג הכריכה ובכמות הספרים שאתם מעוניינים להדפיס. ככל שכמות הספרים והכריכות תיהיה גדולה יותר, כך המחיר לכל כריכה יקטן. בעת פנייה לבית דפוס, תוכלו לבקש הצעת מחיר בהתאם למספר העותקים והכריכות שאתם מעוניינים שיכינו עבורכם.

כריכת ספרים בבית דפוס מקצועי

מעוניינים בכריכת ספרים במקום מקצועי? אתם מוזמנים לפנות לבית הדפוס של חברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ. חברת גלירוי דיגיטל הדפסות מחזיקים בבית דפוס מקצועי עם המכשור והמכונות המתקדמות ביותר בתחום הדפוס.

בית הדפוס של חברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ מציע כריכות ספרים במחירים הטובים ביותר

סיימתם לכתוב את הספר שלכם? זה הזמן ליצור קשר עם בית הדפוס של חברת גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ, ולשלוח לבית הדפוס את הקובץ של הטקסט המלא של הספר הטרי שלכם. צוות חברת גלירוי יציע לכם מספר אופציות לכריכות ספרים, ואתם תוכלו לבחור את הכריכה המתאימה ביותר לספר שלכם. צוות חברת גלירוי יסייע לכם להגשים את חלומכם ולקבל את ספרכם החדש בכריכה איכותית ומרשימה.
 
 
 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 6120002, ת.ד. 20113

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 
 


| 050-885-6494 | 03-5612220


 | פקס: 03-5612099