מנחם בגין 116 ת"א

03-5612220
050-885-6494

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

ניהול העסק בעידן שלנו הינו משימה מורכבת שדורשת הרבה מאוד עמל והשקעה. זה נכון לכל התחומים בהם קיימת תחרות מורגשת בין נותני השירות.

התחרות הזו מעמידה באתגר של ממש את כל נותני השירות. מה שאומר שכל אחד צריך למצוא את הנישה הייחודית שלו ולהקים את הקליינטורה שלו.

כך הוא מצליח לייצר מעגל הכנסות סדיר ולספק שירות ומוצרים ללקוחותיו. אחת הפעולות הנחוצות היא מיתוג העסק. זהו תהליך מורכב שדורש הרבה מאוד השקעה. אך בסופו של דבר אם המיתוג מוצלח הוא משיג תוצאות נהדרות שמצדיקות את ההשקעה הגדולה.
 
 
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
מיתוג העסק – כיצד פועלים בחכמה?
  • לוגו, סלוגן ושם לעסק. השלב ההתחלתי הינו מיתוג העסק באמצעות פרסומאים. מדובר על תהליך שדורש הרבה מאוד עמל והשקעה. הוא נעשה לצד עובדים מתחומי הקופי והעיצוב הגרפי. הללו מגדירים יחד עם הלקוח את הבריף ואת המטרה של התהליך. בסופו של עניין אמור התהליך להוביל אל תוצאה נאה ומשביעת רצון. יוצגו בפני הלקוח מספר סקיצות ואפשרויות עד לבחירה הסופית. המיתוג יכלול התאמה של הלוגו למגוון שימושים.
  • חשיפה לציבור. לאחר שהעסק קיבל את החזות ואת הזהות שלו, הגיע הזמן לחשוף אותו בפני הציבור. את זה עושים במגוון דרכים. מטרת העל היא לגרום לכך שהעסק יעלה על סדר היום. כך שכאשר נוצר צורך יפנה הלקוח אליכם. מטרה זו ניתן להשיג באמצעות פרסום מסורתי במדיה המודפסת או הדיגיטלית. כמו כן ניתן לבצע מיתוג מוצרים והדפסה על מוצרי שיווק. מוצרים כאלו מייקרים את המעמד של העסק ומשדרגים את התדמית שלו.
  • עיצוב העסק – לאחר תהליך של מיתוג לעורכי דין ולכל בעל עסק, חשוב למתג בהתאמה את החנות או את בית העסק. כך שהנכנס למקום יחוש את הערכים שמנחים את הצוות במקום. כי מיתוג העסק אמור לספר ללקוחות על העסק ולתת להם מידע על הנעשה במקום. מוצרי שיווק יוכלו להועיל ולקדם את העסק ואת הפעילות שלו.
אם חיפשתם את המקום הנכון בו תוכלו להזמין שירותי הדפסה או מיתוג מוצרים, הגעתם אליו. גלירוי הינה החנות המומלצת ביותר בתחום. אנחנו חברת גלירוי מזמינים אתכם להתרשם ממבחר רחב של מוצרים ומגוון עצום של אפשרויות. אצלנו תמצאו את הדרך הטובה והמתאימה ביותר עבור מיתוג לעורכי דין. אנחנו מציעים לכם את המענה ההולם לצורך שלכם. כי אנחנו מכירים היטב את התחום ויודעים כיצד לענות על הצרכים שלכם. חשוב לנו להועיל לכם ולאפשר לכם למצוא את המוצר המבוקש לכם.
 
אם אתם רוצים להזמין רולאפ, מדבקת ויניל מודפסת, חמור אלומיניום או כל עבודת הדפסה אחרת אנחנו הכתובת שלכם. הצטרפו לכל הלקוחות המרוצים שלנו. הם ימליצו לכם בחום על השירותים שלנו. כי אנחנו בגלירוי עושים הכול כדי להשביע את רצונכם ולספק לכם את המוצרים הטובים והמתאימים ביותר לצורך.
 
 
 

מיתוג העסק

 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 6157601, ת.ד. 57611

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 
 


| 050-885-6494 | 03-5612220


 | פקס: 03-5612099