מנחם בגין 116 ת"א

03-5612220
050-885-6494

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

מיתוג ללקוחות עסקיים


חשבתם למתג את העסק שלכם מחדש? אתם זקוקים בשלב זה למספר אנשי מקצוע ונותני שירות שיסייעו לכם להוביל את המהלך הזה ליעד המוצלח שלו. וכן, המיתוג הוא אכן תהליך בעל משמעות עצומה לעסק שלכם. מיתוג מוצלח הופך עסק בינוני למצליח.

הוא מרחיב את מעגל הלקוחות ומגדיל בצורה ניכרת את ההתעניינות של הלקוחות במוצר או בשירות שיש לבעל העסק להציע.

כאשר מבצעים מיתוג ללקוחות עסקיים יש לפעול בצורה חכמה כדי למקסם את התוצאות, ולהשיג באמצעות המיתוג את המקסימום.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
על מיתוג לעסקים
  • על הזהות העסקית – כמה חשוב להגדיר בצורה נכונה ומדויקת את הזהות העסקית. לכל עסק יש תכונות וערכים שמייחדים אותו. תהליך המיתוג אמור להגדיר זאת בצורה מדויקת ולהביע את כל הנתונים הללו באמצעות הלוגו, הסלוגן ויתר הכלים. כדי להצליח בכך יש למלא בצורה מדויקת ביותר בריף מקצועי. על פי התשובות לשאלות שלכם יעבדו בעלי המקצוע שעוסקים בתחום הפרסום לפצח ולמצוא את הביטויים הנכונים לעסק שלכם. בסופו של דבר הם יחתרו למצוא את השם המתאים לעסק, את הלוגו שיבטא היטב את הפעילות שלכם, וכן סלוגן הולם שיאמר בכמה מילים את מה שאתם רוצים שידעו על העסק שלכם. הזהות העסקית הזו תלווה אתכם למשך תקופה ארוכה ותציג אתכם בצורה אמינה בעיני הלקוחות. זו הסיבה לכך שחשוב מאוד לעשות את הפעולות הללו בצורה יסודית ולהשיג את המטרות הטובות ביותר. כי מיתוג לעסקים פרטיים לא עושים בכל יום.
  • על האביזרים הנחוצים – כל בעל עסק צריך להתארגן עם אביזרים ממותגים שישרתו אותו בבית העסק. הפריט הראשון הנחוץ בעת מיתוג עסקים פרטיים הוא כרטיס ביקור. הכרטיס הזה שבעל העסק יציג בכל מפגש או היכרות. הכרטיס ששומר את המוצרים והשירותים שלכם בכיס של הלקוח הפוטנציאלי. פריט נחוץ נוסף הוא מעטפות לעסקים. מעטפות משמשות את העסק גם בעידן הדיגיטלי בו אנחנו מרבים לשלוח הודעות אי מייל ללא מעטפות... בעלי עסקים רבים מזמינים פרסומות מודפסות, כרזות, מודעות פרסום, שילוט לבית העסק וכן הלאה. כמובן שעל כל מוצר יהיה מודפס הלוגו של בית העסק.
  • על מוצרים נוספים – כאשר ממתגים את העסק ניתן לעשות שימוש במוצרים נוספים. עטים ממותגים שעליהם חריטה של הלוגו שלכם. מחברת ממותגת, חולצות מודפסות, חמור אלומיניום לפרסום ועוד כהנה וכהנה. למעשה בתהליך מיתוג ללקוחות עסקיים ימצא כל בעל עסק את הפעולה הנכונה ספציפית עבורו. כך שעם תום תהליך מיתוג ללקוחות עסקיים הוא אכן יגדיל את מעגל הלקוחות, והפעילות העסקית שלו תגדל.
מיתוג ללקוחות עסקיים זו פעולה מורכבת שצריך לדעת היכן כדאי לבצע אותה. חברת גלירוי הינה חברה מומלצת ומובילה בתחום מיתוג לעסקים פרטיים. אצלנו גם אתם תקבלו שירות מושלם עבור מיתוג עסקים פרטיים. כי עסק לדפוס דיגיטלי, חריטות, הדפסות, מעטפות לעסקים ומיתוג – זה אנחנו!
 
 
 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 6157601, ת.ד. 57611

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 
 


| 050-885-6494 | 03-5612220


 | פקס: 03-5612099