מנחם בגין 116 ת"א

03-5612220
050-885-6494

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

מעוניינים להעניק מתנה אישית שיש לה אמירה משל עצמה? חיפשתם פריט שיש לו פן ייחודי שיתאים בדיוק למטרה שלכם? אולי מתאים לכם להזמין עטים בהתאמה אישית? יש כיום מגוון רחב מאוד של אפשרויות, ואתם בהחלט עשויים למצוא עטים בהתאמה אישית שעונים בדיוק על הצורך שלכם. כמו כן ניתן להזמין מגן הוקרה בתל אביב ולבצע הטבעה או הדפסה. התוצרים נהדרים ומדברים בעד עצמם!

כך בוחרים - קניית מתנות בת"א
מהו הצורך?

לפני שמתחילים להתלבט יש לשקול את הצורך ולחשוב מה בדיוק אתם מעוניינים לרכוש. האם אתם צריכים לבצע קניית מתנות בתל אביב למקבל אחד או לקבוצה.

האם אתם מעוניינים להזמין עטים בהתאמה אישית יוקרתיים או פשוטים? כאשר ברור לכם מה אתם צריכים יהיה לכם קל יותר למצוא את מבוקשכם. פעלו בצורה מתוכננת להשגת תוצאות טובות.
 

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

מהן האפשרויות?
רק אחרי שברור לכם מהו הצורך שלכם אתם יכולים להמשיך הלאה ולתור אחר האפשרויות הרלוונטיות עבורכם. מומלץ לסקור את המדפים בחנויות ולהתרשם ממבחר דגמים. יש היום מבחר רחב מאוד של מוצרים בעיצובים שונים ובסגנונות מגוונים. בחינת המוצרים השונים והשוואה ביניהם תאפשר לכם לבחור את המוצר המתאים ביותר לצורך שלכם. מומלץ לבחון לעומק ולשקול היטב בטרם בוחרים. כדי להצליח לבחור את המוצר המתאים והטוב ביותר.

כיצד מטביעים / מדפסים?
יש כיום מגוון טכניקות שנועדו להטביע או להדפיס על המוצר את ההקדשה האישית. כאשר בוחנים את המוצרים יש לבדוק מהי האפשרות להטבעה על המוצר הספציפי - כדי לבדוק שהוא מתאים לצורך שלכם. לדוגמה, אם אתם מעוניינים להדפיס תמונה צבעונית עליכם לבדוק האם על המוצר עליו אתם מתעניינים ניתן לבצע הדפסה כזו. כמו כן לגבי עטים – בהתאם לאורך הכיתוב תוכלו לבחור את העטים המתאימים למטרה שלכם. אלו שתוכלו להזמין כפי רצונכם ולבצע עטים בהתאמה אישית.

בחירה והחלטה
לאחר שבחנתם את האפשרויות השונות ואתם מתרשמים מסוגים שונים של מגן הוקרה בתל אביב הגיע הזמן להחליט. כאשר מחליטים על קניית מתנות בת"א צריך לשקול את המראה של התוצר לאחר ביצוע העבודה. אם מדובר על כמות גדולה של מוצרים מומלץ לבצע הטבעה / הדפסה בודדת ולבחון את התוצאה. במידה והיא מוצאת חן בעיניכם אתם יכולים להמשיך הלאה ולבצע את השאר. יש מקרים בהם תוכלו לשנות מעט ולהתאים את העיצוב כדי להשיג תוצאה מושלמת.

בואו להזמין הדפסות אצל גלירוי!
קניית מתנות בתל אביב זה אנחנו! גלירוי זו הכתובת שלכם לרכישת מתנות וביצוע הקדשות אישיות בתל אביב. אצלנו קיים מבחר עצום ומגוון ביותר של מוצרים. תוכלו למצוא אצלנו שפע של מוצרים ומגוון עצום של אפשרויות למטרה האישית שלכם. המטרה שלנו היא לאפשר לכל לקוח למצוא את המוצר המבוקש לו, ולבצע עליו את המיתוג או ההדפסה הרצויה לו. כך אנחנו משיגים תוצאות מקסימליות ומותאמות לצורך האישי של כל לקוח.
 
 

עטים בהתאמה אישית

 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 6157601, ת.ד. 57611

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 
 


| 050-885-6494 | 03-5612220


 | פקס: 03-5612099