מנחם בגין 116 ת"א

03-5612220
050-885-6494

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

פולדר מעוצב הוא פריט כמעט הכרחי עבור הזדמנויות שונות. הוא משמש בנוחות רבה ומהווה פריט נחוץ באירועים שונים. אנחנו בחברת גלירוי מזמינים אתכם להתרשם ממבחר רחב של מוצרים ומפולדרים מעוצבים בסגנונות שונים. גם אתם תמצאו אצלנו את מבוקשכם. נבצע עבורכם הדפסה על פי הצורך האישי שלכם – להשגת תוצאה מושלמת ומשביעת רצון. כי אצלנו עושים הכול כדי שהלקוח יהיה מרוצה מהתוצר.

פולדרים עם לוגו – מה חשוב לדעת?
פולדרים עם לוגו משמשים בעלי עסקים וחברות בהזדמנויות שונות. זה מתאים במיוחד כאשר חברה עורכת כנס או יום עיון. כל המשתתפים יקבלו לידיהם פולדרים עם לוגו.

הפולדרים ישמשו אותם ויאפשרו להם לסכם הרצאות, לארגן את הדפים ולשמור את כרטיסי הביקור שיקבלו במהלך הכנס. הפולדר הינו נוח ומאפשר למצות את היתרונות של הכנס.
 
 
 

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

כאשר מזמינים פולדרים חשוב מאוד לקבל החלטה בדבר הדפסה שתבצעו עליו. על פולדר מתאים להדפיס כמובן את הלוגו של העסק שלכם. אך במקרים רבים מתאים להוסיף כיתוב נוסף. זה יכול להיות שם האירוע, סלוגן מעניין, משפט קולע או כל כיתוב אחר שמתאים להזדמנות בה אתם מחלקים את הפולדרים הללו.

ניתן להזמין פולדרים עם אפשרויות נוספות. חריץ להכנסת כרטיסי ביקור, כיס נוסף וכן הלאה. לכן לפני שאתם מזמינים את הפולדרים מומלץ כי תבחנו פולדרים שונים ותבחנו את האפשרויות. כי אם אינכם יודעים מהן האופציות הקיימות כיצד תדעו לבקש אותן? התרשמו ממבחר המוצרים המוצעים, ותוכלו לקבל את ההחלטה בדבר המוצר שמתאים לכם מכולם.

פולדרים עם לוגו עשויים לשמש את המקבלים לא רק במהלך הכנס. וזאת במקרים בהם הוא מעוצב יפה ומתכונן היטב. במקרים כאלו ישמחו המקבלים לעשות שימושים נוספים במוצר, וליהנות ממנו לאורך זמן. זו נקודה שחשוב לשים לב אליה. כי אין מי שישמח להשתמש במוצר לא נוח או שאינו מעוצב כראוי.

על הערכים שלנו
  • שירות – אצלנו תקבלו שירות מושלם. חשוב לנו לספק לכם מוצר מושלם שישמש אתכם היטב לשביעות רצון מלאה. לכן אנחנו כאן עם צוות מקצועי שעומד הכן לשירותכם. קשובים לצרכים שלכם ומוכנים לענות על כל שאלה.
  • מבחר – אצלנו ניתן להתרשם ממבחר מוצרים מוכנים שיכולים לעזור לכם לקבל את ההחלטות שלכם. כי אנחנו מתמחים בייצור והדפסת פולדרים לעסקים. תתרשמו אצלנו מבחר מוצרים ותבחרו את מה שמתאים לכם מכולם.
  • מחירים – אצלנו המחירים משתלמים בהחלט. חשוב לנו לספק לכם את המוצר האיכותי והטוב ביותר במחיר הוגן ומשתלם. בואו לקבל את הטוב ביותר במחיר אטרקטיבי. אנחנו מאפשרים לכם להזמין פולדרים עם לוגו לעסקים בתשלום הגיוני לכל יחידה.
  • איכות – אנחנו מבצעים עבודה איכותית ומובחרת במיוחד. בואו לבחור אצלנו פולדרים ממותגים לעסקים ולקבל תוצר איכותי ומעוצב בחן.

גלירוי מזמינה אתכם לבקר ולהתרשם ממבחר עצום של מוצרים ואפשרויות בלתי מוגבלות. פולדרים לעסקים תוכלו להזמין אצלנו ולקבל תוצר מהמם. כי אנחנו מקצוענים בתחום הדפסות על פולדרים עם לוגו לעסקים או פולדרים ממותגים לעסקים!
 
 

פולדרים עם לוגו

 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 6157601, ת.ד. 57611

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 
 


| 050-885-6494 | 03-5612220


 | פקס: 03-5612099