מנחם בגין 116 ת"א

03-5612220
050-885-6494

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

יש מגוון דרכים לפרסם ולשווק מוצר או שירות. התחרות הגדולה ששוררת כיום בכל כך הרבה מישורים במשק הישראלי, מציבה את בעלי העסקים מול אתגרים של ממש. זו הסיבה שהם נאלצים לתור אחר פתרונות גאוניים שמטרתם היא פרסום המותג וחשיפה של הציבור למוצר שלהם. אחת הדרכים הפופולאריות שנעשית רווחת יותר ויותר, הינה פרסום על מוצרים. את זה עושים באמצעות הדפסה על מוצרים שונים שנועדו לשמש את הלקוחות. בהלך השימוש הם נחשפים לשירות או למוצר. התוצאה היא שכאשר אדם זקוק לבצע רכישה או הזמנה, מונח לו במקום הנכון בראש אל מי כדאי לו לפנות. ומלבד זאת הוא רואה מול עיניו במקום נגיש וקרוב את מספר הטלפון ואת פרטי יצירת הקשר. בעל העסק מרוויח שהלקוח עתיד להגיע ולבצע רכישה.

פרסום על מוצרים – איך עושים את זה נכון?
בחירת המוצר – על איזה מוצר תבצעו את ההדפסה? חשוב לבחור מוצר מתאים ומוצלח. כך שכאשר תעניקו או תמכרו אותו, הוא יתקבל בשמחה בקרב הלקוחות. לכן יש לשים לב למספר נקודות. ראשית בחרו במוצר שימושי ומועיל. אנשים שבעים מפריטים מעיקים שלא מגיעים לידי שימוש. מוצרים בלתי שימושיים נוטים להשליך חיש קל. מלבד למידת השימושיות עליכם לבחון את המראה ואת העיצוב של המוצר. האם הוא נראה מעוצב ויפה? האם אנשים ישמחו להחזיק פריט כזה בביתם? מוצרים מגושמים, מסורבלים ומכוערים לא יתקבלו בשמחה אצל לקוחות.
 
 

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

למי מעניקים אותו? את המוצר שהזמנתם אתם אמורים לתת. למי אתם רוצים לתת אותו? חשוב לכם להגדיר היטב מי מקבל אותו מכם. האם אלו לקוחות קיימים שאתם רוצים לשמר אותם? האם אלו מתעניינים שאתם מגדירים אותם כלקוחות פוטנציאליים שהנכם רוצים לענייו אותם בשירותים שלכם? עליכם להגדיר היטב את קהל היעד שיקבל את המוצר, וזאת כדי לדייק את התכנון ואת ההתאמה שלו.

מה מדפיסים עליו? כאשר מזמינים מעטפות עם לוגו, מתנות פרסום או כל עבודה של הדפסת לוגו לעסק, צריך לשקול היטב את העיצוב שאתם מדפיסים. יש מגוון רחב של אפשרויות ואתם יכולים לפעול במספר דרכים לקראת ביצוע הדפסה של פרסום על מוצרים. מעצב גרפי יבצע עיצוב עבור פרסום על מוצרים. הוא יכוון אתכם לבחירת הלוגו, העיצוב והסלוגן המתאימים עבור הדפסת מעטפות עם לוגו. התוצאה היא מתנות פרסום מוצלחות!

כמה? מהי הכמות אותה אתם מעוניינים להדפיס? יש לחשב את הכמויות הרצויות לכם ולהזמין כמות מתאימה וריאלית. כך שתהיה לכם כמות מספקת לחלק למי שחשוב לכם לתת לו. אך אל תפריזו בכמויות ותיתקעו עם מוצרים עודפים ובלתי רצויים זה בהחלט מוריד את הערך של הפריט ומכניס אתכם להוצאה יותרת.

הדפסת לוגו לעסק בגלירוי
גלירוי הינה החנות המומלצת והטובה ביותר בתחום. אתם מוזמנים לפנות אלנו כדי להזמין את המוצרים ואת ההדפסות הרצויות לכם. בואו להיות מרוצים מהטובים ביותר!
 
 

פרסום על מוצרים

 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 6157601, ת.ד. 57611

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 
 


| 050-885-6494 | 03-5612220


 | פקס: 03-5612099