מנחם בגין 116 ת"א

03-5612220
050-885-6494

דפוס | שילוט | מיתוג

Facebook

כל בעל עסק מוצא את עצמו מתלבט באשר לדרך הנכונה והטובה ביותר לפרסום ושילוט.

זה נכון כל כך כאשר בעל העסק מחפש כיצד להבליט את עצמו בתערוכה, בין שורה של נותני שירות וגם בתוך העסק עצמו – איך לעצב בצורה נכונה את השטח? אחת השיטות היעילות ביותר היא רולאפים לדפוס.

מדובר בפתרון מעולה שמציע את הטוב ביותר עבור העסק והתכנון שלו. רולאפים לדפוס מעבירים את השדר הרצוי ומאפשרים לנהל את העסק בצורה הרצויה.
 
 
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
רולאפים לדפוס – מה טוב בהם?
לרולאפים יש מספר יתרונות בולטים. שימו לב לבחון אותם ולהחליט האם הם עונים על הדרישות שלכם ומתאימים לצרכים האישים שלכם.
  • מראה  - רולאפים לדפוס נראים נהדר. המרקם, המבנה והזווית יוצרים שילוב מושלם שיוצר מראה נהדר. זו הסיבה לכך שעבור תערוכות זו אפשרות נהדרת. מלבד זאת ישמשו רולאפים לעסקים כדי לשפר את המראה של בית העסק וכדי להדגיש מחלקה מסוימת בתוך החנות. המראה המרשים בהחלט תופס את העין וממלא את המטרה בשלימות.
  • פונקציונאליות - רולאפים לעסקים מאפשרים שימוש מותאם ונוח. בהיות המתקן ניתן לגלגול. כאשר הוא פתוח המראה נהדר ובולט לעין, ואילו כאשר מגלגלים את הרולאפ הוא נעשה קטן בגודל מינימלי וקל לנשיאה. זה מה שהופך את הרול אפ לבחירה מועדפת עבור צרכים שונים. קל להגיע לתערוכה או ליריד עם הרולאפ המגולגל וקל מאוד להציב אוות במקום בולט.
  • אפשרויות מגוונות – על רולאפ ניתן לבצע עיצובים שונים. מה שאומר שעבור כל צורך שהוא אפשר להזמין את הרולאפ המתאים והמוצלח שימלא את הצורך, ויבטא את המסר אותו אתם מעוניינים להביע.
 
שמשוניות לעסקים או מדבקות ויניל לעסקים
בעלי עסק שתרים אחר הדרך הנכונה להדגיש את הימצאותם, ולהציג בפני הלקוחות את המקום במדויק יבחרו להציב שמשוניות לעסקים. השמשונית מתאימה להדפסות בגדלים שונים וכן מאפשרת שימוש באזורים שונים. כיוון שהיא עמידה במזגי אוויר מתחלפים ומשמשת משך תקופה ממושכת לשביעות רצון מלאה.
 
מדבקות ויניל לעסקים יועילו עבור עיצוב בית העסק. הדבקת המדבקה תאפשר לעצב את העסק מבפנים. מדבקות ויניל משיגות מראה נהדר ומאפשרות לעצב את המקום בצורה מושלמת. גם אתם תוכלו לעצב את בית העסק או את החנות על פי רצונכם בעיצוב מושלם והדפסה איכותית על מדבקות, על שמשונית או על רול אפ. התוצאות נפלאות ובהחלט מצדיקות את המאמץ ואת ההשקעה.
 
הכירו את גלירוי
אנחנו בגלירוי מתמחים בייצור והדפסות על מוצרי פרסום שונים. אצלנו תמצאו את מבוקשכם ותצליחו לקדם את המראה של בית העסק שלכם. אנחנו כאן ממתינים לכם עם מוצרים מושלמים והצעות משתלמות במיוחד. חשוב לנו לספק לכם את הטוב ביותר ולענות על הצורך שלכם בצורה מושלמת. כך אנחנו בטוחים שאתם כלקוחות שלנו תהיו מרוצים ממענה מושלם ומותאם ספציפית לצורך שלכם.
 
 
 

רולאפים לדפוס

 


גלירוי דיגיטל הדפסות בע"מ

כתובתנו:
דרך מנחם בגין 116 (בית קלקא)

תל אביב 6157601, ת.ד. 57611

דוא"ל:
grd2102@gmail.com 
נשמח לעמוד לשירותכם
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 
 


| 050-885-6494 | 03-5612220


 | פקס: 03-5612099